Peugeot 504 C12 Coupe Rally, 1976
Deze unieke rallyauto werd rond 2005 op zeer professionele wijze gebouwd met de bedoeling de Amsterdam-Beijing Rally te gaan rijden. Door omstandigheden is hier niets van gekomen.
Het resultaat was wel dat er een geweldige auto is ontstaan die uitblinkt door betrouwbaarheid en comfort. Als voorbeeld diende de destijds succesvolle fabrieks rallyauto’s. De technische verbeteringen zijn dus teveel om op te noemen. De foto’s van de preparatie tonen aan dat kosten noch moeite zijn gespaard om een perfect eindresultaat te verkrijgen. Het hedendaagse comfort werd ook niet vergeten en dus is de Peugeot uitgevoerd met zaken als een koelbox en separate airco. Nadat de auto gereed was is er in totaal slechts 6412 km. mee gereden, o.a. de Wintertrial werd succesvol volbracht. Bij de auto worden geleverd vele reserveonderdelen, extra set velgen met banden, imperial, enz.
Een unieke kans om een nagenoeg nieuwe en volledig geprepareerde Peugeot 504 Coupe Rally te bemachtigen.
De laatste 8 foto's aan de linkerzijdevan deze pagina geven de restauratie en preparatie van de Peugeot 504 in beeld weer.







